Ansatte

30x30

Jane Dupont

Sekretariatschef
37 timer/ugen

jane@dui.dk
20 74 71 31

 

30x30

Kevin Arildtoft Moer

Ledelseskonsulent
37 timer/ugen

kevin@dui.dk
21 44 33 05

 

30x30

Joachim Lærke Lyager

Organisatorisk afdelingskonsulent
20 timer/ugen

joachim@dui.dk
41 41 76 89

 

30x30

Lone Søndergaard

Lokal udviklings- og aktivitetskonsulent i Region Syddanmark
20 timer/ugen

lone@dui.dk
20 62 46 23

 

30x30

Lotte Berrah

Økonomimedarbejder
8 timer/ugen

lotte@dui.dk
Har du spørgsmål, som du ikke kan klare ved at sende en e-mail til Lotte? Så kan du ringe til sekretariatchef Jane Dupont på 20 74 71 31.

 

30x30

Maria Belardo

Projektmedarbejder, Børn i Bevægelse
37 timer/ugen

mariab@dui.dk
20 69 51 60

 

30x30

Thomas Kristensen

Journalist
14 timer/ugen

thomas@dui.dk
20 62 34 72

 

30x30

Tobias Simonsen

Udviklingskonsulent
37 timer/ugen

tobias@dui.dk
61 26 25 96