Ansatte

DUI’s landsforbund har seks ansatte, heraf tre på fuldtid og tre på deltid.

30x30

Kevin Arildtoft Moer

Ledelseskonsulent
37 timer/ugen
kevin@dui.dk
21 44 33 05

Læs mere om Kevin

30x30

Allan Svendsen

Økonomikonsulent
37 timer/ugen
allan@dui.dk
20 62 81 96

Læs mere om Allan

30x30

Joachim Lærke Lyager

Organisatorisk afdelingskonsulent
20 timer/ugen
joachim@dui.dk
41 41 76 89

Læs mere om Joachim

 

30x30

Thomas Kristensen

Journalist
14 timer/ugen
thomas@dui.dk
20 62 34 72

Læs mere om Thomas

 

 

30x30

Tobias Simonsen

Aktivitets- og udviklingskonsulent
37 timer/ugen
tobias@dui.dk

Læs mere om Tobias

 

30x30

Lone Søndergaard

Lokal udviklings- og aktivitetskonsulent
20 timer/ugen
lone@dui.dk
20 62 46 23

Læs mere om Lone